Language

       Language [ alt ]

فرصت های شغلی

alt

 

 

فرصت­های شغلی

از علاقه مندی شما جهت همکاری با شرکت تیام شبکه سپاسگزاریم!
اگر به دنبال محیطی سالم، دوستانه، جذاب و دانش محور برای بروز توانایی های خود هستید، شرکت تیام شبکه محل پیشرفت و رشد شما خواهد بود.
شرکت تیام شبکه از پیشروان صنعت کامپیوتر در ایران محسوب می شود که ارائه دهنده راهکارهای مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) است.
از این میان می توان به کابل کشی ساخت یافته، شبکه های بی سیم، شبکه های شهری، VoIP، شبکه های مجازی، IP Telephony، NGN،Data Center ، امنیت شبکه، مدیریت شبکه،Video Conferencing و ... اشاره نمود.
علاوه بر این، شرکت تیام شبکه توزیع کننده محصولات شرکت های Cisco و UNICOM و همچنین از ارائه کنندگان رک های کامپیوتری و مخابراتی در ایران است.
مدیران شرکت تیام شبکه به خوبی دریافته اند که موفقیت و موقعیت یک سازمان تنها در گرو محصولات آن نیست،
بلکه در نگاه مدیران این شرکت، افرادی که این محصولات را بازاریابی نموده، به فروش رسانده و آن ها را نصب، راه اندازی و پشتیبانی می کنند، از عوامل کلیدی موفقیت و ترقی شرکت محسوب میگردند.

 

برخی مزایای همکاری با شرکت تیام شبکه عبارتند از :
♦ شرایط مناسب جهت بروز توانایی های بالقوه کارکنان
♦ پرداخت حقوق بر مبنای عملکرد کارکنان
♦ پاداش برای فعالیت های ویژه
♦ پیشرفت شغلی
♦ صندوق رفاه
♦ بیمه تامین اجتماعی
♦ بیمه تکمیلی درمان
♦ کمک هزینه نهار
♦ دوره های آموزشی

 

جهت اعلام آمادگی برای فعالیت در بخش­های مهندسی فروش، توسعه بازار، مهندسی شبکه، منابع انسانی و مالی (به­ویژه در صورت در دست داشتن گواهینامه­های تخصصیCCNP و(CCIE ،

خواهشمند است مشخصات و سابقه کاری خود را به نشانیاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریداین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید.
شرکت تیام شبکه مدعی فراهم­سازی فرصت­های برابر برای تمامی متقاضیان، بدون در نظر گرفتن جنسیت، سن، مذهب و وضعیت تاهل است.