Language

       Language [ alt ]

iBOX logo

 

نیازهای جامعه فناوری اطلاعات همواره در حال تغییر است و سرعت رشد این صنعت چه در حوزه سخت افزار و چه نرم افزار بسیار بالاتر از دیگر صنایع است، در نتیجه برای پاسخگویی به این نیازها، باید با تغییر و پیشرفت در فناوری، همگام شد. بخش عمده ای از نگرانی های کارشناسان و مدیران IT به محدودیت های فضایی موجود در مراکز داده و همنین میزان سرمایه و هزینه های عملیاتی و نگهداری مربوط به آن، بر می گردد که فراهم آوردن مراکز داده سیار می تواند پاسخگوی بخش وسیعی از مشکلات موجود در راه اندازی مراکز داده باشد.

مرکزداده سیار (Containerized Data Center) مجموعه ای از زیرساخت ها و تجهیزات است که از جمله مراکز داده ماژولار (MDC) محسوب می شود و گاهی به همین نام نیز خوانده می شود. این نوع مرکزداده به نگهداری داده های یک سازمان در درون یک کانتینر می پردازد و می تواند جهت پاسخ به نیازهایی مانند کمبود فضای فیزیکی، محدودیت ها و هزینه های بالای ساخت مرکزداده ثابت، سرعت عمل در راه اندازی، امکان جا به جایی در کمترین زمان ممکن و بسیاری نیازهای دیگر، مورد استفاده قرار می گیرد.

از آنجا که این دسته محصولات عمدتا براساس نیاز مشتری سفارشی سازی می شوند و سفارشی سازی نیازمند تشکیل جلسات متعدد نیازسنجی و طراحی است، از این رو سفارش گذاری با شرکت های خارجی پرهزینه، مشکل و در بعضی موارد غیرممکن است.

این شرکت در راستای توسعه صنعت IT کشور و کمک به رفع کاستی های موجود در بازار، با استفاده از روش های به روز، پیشرفته، سریع و مقرون به صرفه و رعایت استاندارد EN/IEC60529-2004 با IP-56، اقدام به تولید و عرضه مرکزداده سیار با نام تجاری iBOX نموده است که در این فصل به توضیح کامل مرکزداده سیار و قابلیت های این دسته از محصولات تولیدی این شرکت، پرداخته خواهد شد.

 

IBOX F

 

iBOX Mobile Data Center

مرکز داده سیار

مرکز داده سیار CDC مجموعه ای از زیرساخت ها و تجهیزات است که به عنوان زیرمجموعه ای از مرکزداده های ماژولار (MDC) محسوب می شود. این نوع مرکز داده، برای نگهداری داده های یک سازمان در محیطی کنترل شده استفاده می شود و در درون یک کانتینر استاندارد تعبیه شده است. هدف اصلی از فراهم سازی چنین محصولی، ایجاد امکان نصب و راه اندازی سریع مرکزداده و همچنین قابلیت جا به جایی آن است. 

مرکز داده ماژولار یک راه کار قابل حمل، برای پیاده سازی مراکز داده است. این روش جایگزینی برای مرکزداده سنتی است و در هر مکانی که نیاز به پیاده سازی یک مرکز داده قابل حمل باشد، برپا می شود.

یک مرکز داده سنتی از چند بخش اساسی شامل، سازه فیزیکی، رک ها، اتاق کنترل(NOC)، شبکه برق، اعلام و اطفای حریق، سرمایش، امنیت و مانیتورینگ و ... تشکیل می شود. اما در مراکز داده ماژولار به عنوان رویکرد جدید طراحان تمامی اجزای اصلی تشکیل دهنده به صورت ماژول های متمایز شده در آمده است.

مراکز داده ماژولار شامل دو نوع اصلی هستند. نوع رایج مراکز داده ماژولار، با عنوان مراکز داده کانتینری و یا مراکز داده ماژولار قابل حمل شناخته می شوند که شامل تجهیزات مراکز داده (سرورها، تجهیزات شبکه و ذخیره سازی) در داخل یک کانتینر استاندارد است. نوع دیگر مراکز داده ماژولار شامل مجموعه ای از بخش های از پیش ساخته شده اند که براساس حجم مورد نیاز در محل مورد نیاز نصب می شود.

از ماژول های مهم مرکز داده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

♦ ماژول رک و ارتباطات

♦ ماژول دسترسی و امنیتی

♦ ماژول کنترل و نظارت

♦ ماژول سرمایش

♦ ماژول برق

iBOX 17 iBOX 16
reason ibox  

دلایل ساخت مرکز داده سیار

♦ نیاز به راه اندازی مرکز داده در کمترین زمان ممکن

♦ کمبود فضای فیزیکی

♦ محدودیت ساختمانی برای تاسیس مرکزداده ثابت

♦ برنامه ریزی برای استمرار کسب و کار

♦ امکان انتقال سریع مرکز داده در شرایط فورس ماژور

 iBOX

iBOX راهکاری مشتمل برتمامی اجزای زیرساخت فیزیکی مرکزداده در یک کانتینر است. سازمان های دولتی (برق، آب، گاز، نفت و ...)، ارگان های نظامی، بانک ها، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی، شهرداری ها و مراکز مدیریت بحران و ... با استفاده از مزایای این راهکار می توانند زیرساخت فیزیکی موردنیاز را متناسب با منابع پردازشی و ذخیره سازی، پیاده سازی نمایند. همچنین در زمان بروز حوادث غیرمترقبه مانند جنگ، زلزله و ... با استفاده از راهکار مذکور می توان خطر از دست دادن اطلاعات و زمان عدم ارایه سرویس را به حداقل رساند. این شرکت با بهره گیری از توان فنی و نیروهای متخصص داخلی اقدام به طراحی و تولید این محصول مطابق با استاندارد EN/IEC 60529-2004 با IP-56 نموده و موفق به دریافت گواهینامه IEC60529 شده است.

 

ساختار بخش پذیر (Modularity):

شامل بخش های اصلی مرکز داده مانند اتاق سرور، اتاق مانیتورینگ و اتاق های مکانیکی-الکتریکی است و بسته به نوع کاربری و تعداد رک، تغییر در چیدمان و اندازه فضاهای فوق امکان پذیر می گردد.

 

قابلیت گسترش (Scalability):

در صورت نیاز به افزایش منابع ذخیره سازی و پردازشی با اضافه کردن هر تجهیز، می توان به راحتی زیرساخت فیزیکی مناسب جهت فاز گسترش را فراهم ساخت.

 

♦ قابلیت انتقال (Portability):

در صورت نیاز به تغییر در مکان سایت، توسط تریلر و یا بالگرد، به راحتی قابل انتقال به مکان های صعب العبور است و می توان در مکان جدید و با کمترین زمان Down Time، سرویس های مورد نیاز مشتری یا کارکنان رادر زمان بحران ارایه نمود.

 

♦ تسهیلات (High Facility):

راهکارهای مورد نیاز در هر یک از بخش های الکتریکی، تاسیساتی و مخابراتی مشتمل بر تابلوی برق، سیستم های اعلام و اطفای حریق، UPS، سیستم های مدیریت هوشمند، ارتباطات دیتا، برق، مخابرات، امنیت فیزیکی و سایر بخش های استاندارد TIA-942 را در داخل iBOX به صورت یکپارچه می توان فراهم آورد.

 

♦ مقرون به صرفه (Cost Affectivity):

راهکار مرکز داده سیار با توجه به حذف بخش قابل توجهی از هزینه های ساختمانی، یک راه حل مقرون به صرفه را در مقایسه با مرکز داده سنتی، به دست می دهد و ویژگی های بخش پذیری، توسعه پذیری و قابلیت انتقال را به همراه دارد. همچنین با توجه به راه اندازی سریع و مهیا نمودن بستر مناسب برای تصمیم گیری و هدایت به موقع در شرایط بحرانی، از خسارت های مالی و جانی و اتلاف وقت جلوگیری می نماید.

 

iBOX 8 row box1 iBOX 10
row box2 iBOX 2

 

مزایای مرکزداده سیار iBOX نسبت به مراکزداده ثابت

بیش از 50% هزینه ها و زمان ساخت و بهره برداری از یک مرکزداده، متعلق به تامین و یا ساخت تجهیزات زیرساختی آن است. مراکزداده سیار علاوه بر برخورداری از مزایای بسیار مانند جا به جایی و نصب آسان، توسعه پذیری بالا و قابلیت استفاده در شرایط گوناگون و متنوع، هزینه های ایجاد و بهره برداری از یک مرکزداده را در مقایسه با مراکزداده سنتی کاهش می دهند. مراکز داده سنتی معمولا با مصالح ساختمانی ساخته می شوند و موارد زیر برخی از مزایای مرکزداده سیار هستند.

کاهش سرمایه گذاری اولیه:

از آنجایی که در انتخاب ساختمان یک مرکزداده و همچنین سایر سیستم های زیرساختی آن، باید جهت گسترش های آتی پیش بینی های لازم را انجام داد، هزینه سرمایه گذاری اولیه، زیاد خواهد شد که تغییرات سریع تکنولوژیکی و لزوم سازگاری با آن ها، چنین سرمایه گذاری اولیه ای را به سختی توجیه می کند. راه حل ماژولار یک روش هوشمندانه برای کاهش هزینه های سرمایه اولیه، و همگامی با نیازهای تکنولوژیکی و تغییرات بسیار سریع در حوزه آی تی است.

 راه اندازی سریع:

در راه اندازی یک مرکزداده ثابت، کارفرما درگیر مراحل نصب تجهیزات در محل خود و هماهنگی های مربوطه، مدیریت و هماهنگی پیمانکاران مختلف جهت زیرساخت های متفاوت که گام به گام در محل اجرا می شود و در زمانبندی های مختلف رجوع می کنند است، در حالی که این درگیری ها طی فرآیند ساخت مرکزداده سیار به حداقل می رسد.

به عنوان یک راه حل مهندسی و استاندارد، ماژول مرکزداده به راحتی در کارخانه به راحتی در کارخانه ساخته شده و تنها فرآیند باقیمانده، راه اندازی آن در سایت مورد نظر است. با توجه به اینکه امکانات ساخت مرکزداده در محل کارخانه بسیار بهتر و در دسترس تر از سایت است، در نتیجه هزینه راه اندازی بسیار کاهش پیدا می کند.

  compare ibox

بهینه سازی مصرف انرژی:

در راه حل ماژولار، فضا به طور موثر مورد استفاده قرار می گیرد و اجازه مدیریت دقیق جریان هوا را فراهم می سازد. بنابراین درجه اثربخشی استفاده از انرژی در این ماژول ها بسیار بهبود می یابد.

 

مدیریت پذیری:

بی شک مدیریت یک مجموعه همسان و ماژولار، بسیار ساده تر از یک مجموعه ناهمگون و گسترده است و این مزیت ذاتی مراکزداده ماژولار است.

 

سرعت آرایش پذیری:

راه حل مازولار به صورتی غیرقابل تصور سرعت جانمایی تاسیسات و تجهیزات زیرساختی را در مراکزداده افزایش می دهد.

 

صرفه جویی در زمان

زمان ایجاد یک مرکزداده سنتی از طراحی اولیه تا راه اندازی می تواند تا دو سال به طول انجامد. سرعت اجرا و پیاده سازی در یک کسب و کار عنصری حیاتی و هزینه زمان از اهمیت بالایی برخوردار است.

این زمان برای مرکزداده مازولار می تواند به کمتر از نصف کاهش یابد.

 ibox new table

 ویژگی های کلیدی مرکزداده سیار این شرکت عبارتند از:

♦ تجمیع کلیه تجهیزات زیرساخت فیزیکی (مانند رک، سیستم های ارتباطات شبکه، سیستم سرمایش، سیستم توزیع برق، سیستم های امنیت فیزیکی، سیستم های پایش و مدیریت و...) در یک کانتینر

♦ اتصال به شبکه توزیع برق و شبکه داده به صورت (Plug in)

♦ استفاده از سیستم سرمایش In Rack، In Room یا SAF براساس سفراش مشتری

♦ استفاده از عایق هایی با مقاومت حرارتی بالا و مقاوم در برابر انواع خوردگی و امکان به کارگیری در شرایط مختلف آب و هوایی

♦ امکان استقرار در فضاهای بسته و باز

♦ قابلیت طراحی و ساخت در اندازه های مختلف 10 تا 40 فوت

♦ امکان استقرار 2 تا 14 رک براساس سفارش مشتری

♦ امکان استقرار تجهیزات فعال مرکزداده با توان 20 تا 140 کیلووات

♦ امکان دستیابی به سطوح مختلف دسترسی براساس استانداردهای معتبر جهانی مانند  ANSI/BICSI-002 و ANSI/TIA-942

♦ قابلیت سفارشی سازی مشخصات فنی محصول (تکنولوژی سرمایش، سیستم تولید و توزیع برق، سیستم اعلام و اطفای حریق و ...) بنابر درخواست مشتری

♦ امکان استفاده از عایق های مختلف در ساخت سازه، جهت رسیدن به خواص مکانیکی متفاوت بر اساس شرایط کاری

 

زیرساخت های فیزیکی یک مرکز داده سیار

♦ تجهیزات مخابراتی و ارتباطی

♦ تجهیزات زیرساخت شبکه های رایانه ای و مخابراتی

♦ سیستم سرمایش اتاق کامپیوتر

♦ سیستم اعلام و اطفای حریق

♦ سیستم کنترل دسترسی

♦ سیستم تهویه مطبوع فضای داخلی

♦ سیستم کنترل و نظارت (BMS)

♦ ارتباطات بی سیم (Wireless) و ارتباطات ماهواره ای و لینک های مخابراتی جهت برقراری ارتباط با مراکز مورد نیاز

♦ UPS

♦ ژنراتور 

 

 کاربردهای مرکزداده سیار iBOX

♦ کانتینرهای فرماندهی و کنترل

♦ بحران شهری ( اجتماعی، سیاسی، طبیعی و ...)

♦ بحران نظامی

♦ کانتینرهای پشتیبان مرکز داده برای سازمان ها، بانک ها و ارگان های مختلف 

♦ کانتینرهای ترافیک شهری برای شهرداری ها، شورای شهرها و ...

♦ اتاق سرور یا مرکزداده وقت جهت ساختمان های نیمه ساخته و پروژه های صنعتی نظیر احداث سد، پالایشگاه، نیروگاه، پتروشیمی و ...


usage ibox
 
usage ibox2
 
iBOX 11

کانتینر فرماندهی و کنترل

در صورت بروز مشکل در اتاق فرماندهی و کنترل سازمان ها و یا از کار افتادن آن، به خصوص در شرایط خاص و بحران، نیاز به جایگزین به منظور برقراری، مدیریت و هدایت ارتباطات در میان واحدهای زیرمجموعه و همچنین برقراری ارتباط و هماهنگی با دیگر مراکز در سراسر منطقه و کشور است.

کانتینر فرماندهی و کنترل امکان تجهیز به کلیه تجهیزات به منظور برقراری انواع ارتباطات از جمله بی سیم، تلفن ثابت، تلفن همراه، ماهواره، انتقال صوت، تصویر و دیتا متناسب با نوع کاربری کانتینر را داراست.

با توجه به شرایط خاص بحران، نیاز به دسترسی سریع به اطلاعات، تجمیع آن و تصمیم گیری سریع و لازم الاجرا، نیاز به کانتینرهای فرماندهی سیار با فضاهای زیر و متناسب با استاندارد ISO 1C و ISO 1CC امری ضروری است.

 

 اتاق فرماندهی و کنترل VIP

این فضا با هدف استقرار مدیران ارشد، فرماندهان و مشاوران، طراحی شده است. در این فضا با تعبیه تجهیزات ارتباطی و مخابراتی امکان تصمیم گیری و کنترل را با بهره گیری از سامانه C4I (فرماندهی، کنترل، مخابرات، کامپیوتر و اطلاعات نظامی) فراهم می سازد.

 

 controling box
 iBOX 13

اتاق مخابراتی و نظارتی 

این فضا با هدف تبادل اطلاعات و تجمیع آن ها، به انواع تجهیزات مخابراتی و ارتباطی تجهیز شده است و کارشناسان متخصص به منظور بررسی و تجزیه و تحلیل اطلاعات در این فضا مستقر می گردند. چیدمان این فضا به گونه ای طراحی شده است که امکان افزودن انواع تجهیزات خاص مخابراتی و ارتباطی متناسب با نیاز هر سازمان و ارگان فراهم است.

اتاق کامپیوتر

این فضا با هدف استقرار رک ها و تجهیزات رایانه ای و حفاظت از اطلاعات محرمانه و سری با رعایت اصول پدافند غیرعامل طراحی شده است. در این فضا 168 یونیت فضای مفید جهت استقرار انواع تجهیزات کامپیوتری و مخابراتی و ارتباطی مهیا است و همچنین تابلو برق مجموعه نیز در این فضا مستقر شده است، در این فضا سیستم های کامپیوتری و مخابراتی با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات سرمایشی iCOOL که متناسب با شرایط خاص کانتینرها و براساس استانداردهای روز دنیا در این زمینه طراحی شده اند، نگهداری می گردند.

 iBOX 19
 iBOX 15

 اتاق استراحت

این فضا با هدف اسکان موقت پرسنل طراحی شده است و امکانات رفاهی و استراحت در محل در این فضا تعبیه شده است.

 

 کانتینرهای پشتیبان مرکزداده

بر مبنای تحلیل های به عمل آمده در مورد ارزش اطلاعات در جایگاه شرکت های تجاری بزرگ، 93 درصد شرکت هایی که به دلایلی مرکزداده خود را برای مدت 10 روز از دست داده اند، نام آن ها در لیست ورشکستگان یک ساله آمده است.

این شرکت با ارائه راهکار کانتینرهای پشتیبان مرکزداده در ابعاد 10، 20، 30 و 40 فوت و متناسب با استاندارد ISO/IEC 24762، فضاهای پشتیبان داده گرم (Disaster Recovery Warm Site) را به منظور حفظ داده های مهم سازمانی پیشنهاد می دهد.

فضاهای پشتیبان داده گرم به مراکز داده ای اطلاق می شود که دارای بخشی از تجهیزات سخت افزاری، اتصالات ارتباطی، الکتریسیته و شرایط محیطی هستند که برای ارائه عملیات پشتیبانی در شرایط اضطرار لازم است.

در این نوع از کانتینرها بخش عمده ای از فضا به واحدهای رک به منظور استقرار تجهیزات فعال شبکه و ذخیره سازی اطلاعات اختصاص داده می شود.

فضاهای پیشنهادی برای کانتینرهای پشتیبان مرکز داده

♦ اتاق کامپیوتر

♦ اتاق نظارت

♦ اتاق برق

 

انواع مرکزداده سیار iBOX 

استاندارد ISO 1C و ISO 1CC برای کانتینرها، شرایطی را برای ابعاد کانتینرها لحاظ می کند و این امر موجب تنوع در نحوه پیکربندی در داخل و خارج کانتینرها می گردد. در واقع یک کانتینر می تواند شامل تمام اجزای مرکزداده و یا کانتینرهای جداگانه ای برای سیستم های برق، سرمایش و رک های سرور باشد.

واحد

در این مدل کلیه زیرساخت های فیزیکی یک مرکز داده در یک کانتینر کنار هم جمع می گردد که با توجه به نیاز در دو مدل کم ظرفیت و پرظرفیت ارائه می گردد. تعداد یونیت رک ها در کانتینر و کاربری آن، مبنای محاسبه ظرفیت کانتینر است. کاربرد این کانتینرها برای مجموعه هایی است، که سیار بودن سایت، اولویت اولشان است. این مدل از کانتینرها، در سایزهای استاندارد، قابل تولید هستند و از 2 تا 12 رک، بسته به سایز کانتینر قابل جایگذاری هستند.

 

  

unit box 

unit box2

 

وابسته

در این مدل زیرساخت های فیزیکی یک مرکزداده در دو و یا چند کانتینر وابسته به هم جمع می گردد. در این حالت، هر کانتینر می تواند شامل یک بخش از زیرساخت باشد.

- کانتینر تجهیزات شبکه

- کانتینر سرمایش

- کانتینر برق

- کانتینر نظارت و کنترل  

related box1

کانتینر تجهیزات شبکه

electric box

کانتینر برق

cooling box

کانتینر سرمایش

monitor box

کانتینر کنترل و نظارت

 این مدل از کانتینرها در پروژه هایی استفاده می شود که محدودیت فضا دارند و داشتن سایت پشتیبان ثابت در آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

contain container

سایزبندی محصولات iBOX در این شرکت عبارتند از:

♦ کانتینر 10 فوت

♦ کانتینر 20 فوت

♦ کانتینر 30 فوت

♦ کانتینر 40 فوت

 

کانتینر 10 فوت

کاربرد

♦ ذخیره تصاویر دوربین های نصب شده در جاده های بین شهری و خیابان های شهر (کنترل ترافیک)

♦ کارخانجات خودروسازی و صنایع بزرگ

♦ مرکز مخابرات روستایی و شهرستان های کوچک

♦ ATM های سیار

قابلیت

♦ سهولت در حمل و نقل

♦ حجم کوچک برای استقرار در مکان های مانند پارکینگ، پشت بام، پاسیو و حیاط

♦ ورودی و خروجی کامل DATA

 

cantainer10foot

container10foot inside             

 

 iBOX-10

 

     مشخصات فنی
سایز(ft) 

 ابعاد

(W×L×H)cm

 شرایط محیطی تعداد رک  یو پی اس   نوع سیستم سرمایش متناسب با ارتفاع
 10  202×370×240 IP56/T2/+50   20 DC دیواری در انتهای   

 

 

کانتینر 20 فوت

کاربرد

♦ شرکت های ارائه دهنده سرویس اینترنت ISP

♦ مرکزداده دانشگاه ها، بیمارستان ها، آموزش و پرورش (مدارس)، مناطق شهرداری های تهران و شهرستان هاف سرپرستی شعب یا اداره کل بانک ها

♦ مرکز مخابرات شهرستان های کوچک و متوسط

قابلیت

♦ ارتباط ماهواره ای

♦ سیستم صاعقه گیر

♦ امکان جا به جایی توسط کامیون یا بالگرد

container20foot

   container20foot inside   iBOX-20

 

 

 

 

    مشخصات فنی
سایز(ft) 

 ابعاد

(W×L×H)cm

 شرایط محیطی تعداد رک  یو پی اس   نوع سیستم سرمایش متناسب با ارتفاع
 20  240×600×290 IP56/T2/+50 40 سقفی، با کانال مجزا
20  240×600×260
IP56/T2/+50 5 40 سقفی، با کانال مجزا 
20   240×600×240 IP56/T2/+50 40 دیواری در انتهای DC
20   240×600×220 IP56/T2/+50 40 دیواری در انتهای DC

 مشخصات جدول فوق متناسب با نیاز قابل افزایش و کاهش است.

 

 iBOX-30

کانتینر 30 فوت

کاربرد

♦ مرکز دیتای موقت جهت پروژه های پیمانکاری

♦ مرکز کنترل اماکن حساس

♦ مرکز دیتا برای سازمان های پژوهشی و تحقیقاتی

قابلیت

♦ تامین مستقل برق برای مدت نامحدود (دیزل ژنراتور)

♦ تامین امکان ارتباط ماهواره ای

♦ سیستم صاعقه گیر

♦ قابلیت حمل و نقل آسان توسط کامیون یا بالگرد

ibox 30

 iBOX-30

    مشخصات فنی
سایز(ft) 

 ابعاد

(W×L×H)cm

 شرایط محیطی تعداد رک  یو پی اس   نوع سیستم سرمایش متناسب با ارتفاع
30  240×900×290 IP56/T2/+50 10 60 سقفی، با کانال مجزا
30  240×900×260
IP56/T2/+50 10 60 سقفی، با کانال مجزا 
30  240×900×240 IP56/T2/+50 10 60 دیواری یا Side Air Flow
30  240×900×220 IP56/T2/+50 10 60 دیواری یا Side Air Flow

 

 

کانتینر 40 فوت

کاربرد

♦ مرکز دیتای پشتیبان برای وزارت خانه، سازمان های دولتی و بانک ها

♦ مرکز فرماندهی و کنترل برای ارگان های نظامی و انتظامی و شهرداری ها

قابلیت

♦ اتصال چند کانتینر به هم (بنا به نیاز مشتری) طبقاتی یا کنار هم

♦ تامین مستقل برق برای مدت نامحدود(دیزل ژنراتور)

♦ تامین NOC و اتاق کنفرانس و استراحت

♦ تامین امکان ارتباط ماهواره ای 

♦ سیستم صاعقه گیر

♦ قابلیت حمل و نقل آسان توسط کامیون یا بالگرد

ibox 40

    مشخصات فنی
سایز(ft) 

 ابعاد

(W×L×H)cm

 شرایط محیطی تعداد رک  یو پی اس   نوع سیستم سرمایش متناسب با ارتفاع
40  240×1200×290 IP56/T2/+50 15 80 سقفی، با کانال مجزا
40  240×1200×260
IP56/T2/+50 15 80 سقفی، با کانال مجزا 
40  240×1200×240 IP56/T2/+50 15 80 دیواری یا Side Air Flow
40  240×1200×220 IP56/T2/+50 15 80 دیواری یا Side Air Flow

 سفارشی سازی

این شرکت تیام شبکه با در اختیار داشتن تیم فنی و مهندسی حرفه ای و نیز با تکیه بر توان بالای تولید تجهیزات شبکه، آمادگی ارائه هر گونه طراحی و چیدمان تجهیزات متناسب با نیاز، نوع کاربری و رده بندی مدنظر سازمان ها و ارگان های نظامی و انتظامی و بانک ها و ... را اعلام می نماید.

 

iBOX 6 iBOX 7