Language

       Language [ alt ]

 شرکت تیام شبکه در راستای تکمیل کادر پرسنلی خود، از متقاضیان دارای شرایط عمومی و تخصصی ذیل دعوت به همکاری می نماید:

متقاضیان می توانند با تکمیل فرم استخدام  موجود در قسمت دانلود و ارسال آن به آدرس  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   به همراه رزومه کامل خود، آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت تیام شبکه اعلام فرمایند.

شرایط عمومی:


-    دارای حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط                                           -  دارای حداقل مدرک کارشناسی مرتبط                                   

-    مسلط بر اینترنت و استفاده از مجموعه برنامه های Office                   -  آشنا با شبکه های کامپیوتری

-    دارای روابط عمومی قوی و روحیه کار تیمی                                      -  مسلط به نرم افزارهای عمومی و اینترنت

-    بصورت تمام وقت                                                                     -  ساکن تهران      

 

 

marketing employer

 

em new

  فرم استخدام را از قسمت دانلود سایت، دریافت و به همراه رزومه خود به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایید.

 

دانلود فرم استخدام

 

 electronic technician

متقاضیان با حداقل 2 سال سابقه کار، مسلط به طراحی تابلو برق فشار ضعیف و مدارات فرمان، شناخت کافی از محاسبات UPS و راه اندازی و پشتیبانی آن، شناخت کافی از تاسیسات الکتریکی، مسلط به استانداردها و نرم افزارهای مربوطه، تسلط نسبی بر زبان انگلیسی، می توانند فرم استخدام را از قسمت دانلود سایت دریافت و به همراه رزومه خود به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

 دانلود فرم استخدام

 

technical staff

متقاضیان با حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط، دارای مدرک کارشناسی مرتبط با رشته کامپیوتر، تسلط کامل بر نحوه نگارش و ویرایش نامه های رسمی و اداری، آشنایی با اصول بایگانی و تشکیل پرونده، مسلط بر مجموعه نرم افزارهای Ofiice، توانایی کار با دستگاه های اداری (فکس، پرینتر و ...)، تسلط نسبی بر زبان انگلیسی، می توانند فرم استخدام را از قسمت دانلود سایت دریافت و به همراه رزومه خود به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

 

دانلود فرم استخدام

 

implementor

متقاضیان با حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط، مسلط به Structure Cabling و آشنایی با مفاهیم مدیریت پروژه و PMBOK و مسلط به AutoCAD و Visio دارای تجربه عملی در مدیریت پروژه های مرتبط، تسلط نسبی بر زبان انگلیسی، می توانند فرم استخدام را از قسمت دانلود سایت دریافت و به همراه رزومه خود به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.


دانلود فرم استخدام

 

passive designer

متقاضیان با حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط، مدرک کارشناسی در زمینه کامپیوتر، دارای مدرک CCNA، مسلط به BICSI، مباحث مرکزداده و  TIA942، دارای تجربه عملی در طراحی پروژه های مرتبط، تسلط نسبی بر زبان انگلیسی،می توانند فرم استخدام را از قسمت دانلود سایت دریافت و به همراه رزومه خود به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

 

دانلود فرم استخدام