مراسم ۱ مرداد ۱۳۹۶

حضور شرکت تیام شبکه در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ

۰ 3205 ۰
حضور شرکت تیام شبکه در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ از جمعه 30 تیر ماه تا دوشنبه 2 مرداد در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

زمان برگزاری این نمایشگاه برعکس سال های پیش از پاییز به تابستان تغییر یافت. شرکت تیام شبکه در سالنِ 38 (آلمان) پذیرای بازدیدکنندگان محترم بود. این در حالی بود که این شرکت در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ به عنوان یکی از حامیان اصلی این رویداد حضور یافت و با نقش پررنگ خود برای چندمین سال متوالی در این نمایشگاه توانست دستاوردهای پیشین و جدید خود را در حوزه­ ی کامپیوتر، شبکه ­ی داده­ ها و دیتا سنتر ارائه دهد.

نکته­ ی قابل توجه، استقبال بازدیدکنندگان از دو محصول و راهکار جدید با عنوان یو پی اس (UPS) و راهکارهای شبکه نوری پسیو (PON) بود. این محصولات به طور دقیق توسط کارشناسان تیام شبکه، بررسی و ارائه شد.

حضور جدی سازمان­ ها و نهادهای خصوصی و دولتی مطرح کشور و بازدید از غرفه ­ی تیام شبکه از مهم ترین اتفاقات در نمایشگاه امسال بود. هم­چنین با توجه به رویکرد کیفیت در ارائه­ ی محصولات و راهکارها در هر بخش، کارشناسان مربوط اطلاعات لازم را در اختیار بازدیدکنندگان قرار دادند.

با توجه به استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان در این دوره، شرکت تیام شبکه قصد دارد با رویکردهای جدیدتر و گسترده تری در دوره­ ی بعد حضور یابد.


منبع :
مطالب مشابه
نمایشگاه ایپاس 2016 ۲۵ مهر ۱۳۹۵ نمایشگاه ایپاس 2016
نوروز 96 ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ نوروز 96
نوروز 98 ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ نوروز 98
نظرات کاربران ( ۰ )
ارسال نظر

شما نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید

  • نام و نام خانوادگی :
  • ایمیل :
  • پیام شما :
  • کد امنیتی :