دریافت گواهینامه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴

سومین مراسم تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان استان تهران

۰ 2896 ۰
سومین مراسم تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان استان تهران

سومین مراسم تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان استان تهران با حضور سید محمود نوابی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف ‏کنندگان و تولیدکنندگان، هاشمی استاندار تهران، مس فروش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، ارغنده پور مدیر کل دفتر نظارت بر تشکلها و هماهنگی امور استانها، مرتضوی رئیس خانه صنعت و معدن و 52 واحد حامی حقوق مصرف کننده در تاریخ 18 اسفند 1394 در هتل اسپیناس برگزار گردید.

سومین مراسم تقدیر از حامیان حقوق مصرف­کنندگان استان تهران با حضور سید محمود نوابی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف­‏کنندگان و تولیدکنندگان، هاشمی استاندار تهران،

مس فروش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، ارغنده­پور مدیر کل دفتر نظارت بر تشکلها و هماهنگی امور استانها، مرتضوی رئیس خانه صنعت و معدن و 52 واحد حامی حقوق مصرف­کننده در تاریخ 18 اسفند 1394 در هتل اسپیناس برگزار گردید.

 

"مس فروش" رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ضمن خوش­آمدگویی به مدعوین و عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گزارشی از وضع موجود حوزه­های صنعت، معدن و تجارت ارائه نمود و در ادامه اظهار داشت: در راستای اجرای سیاست­های دولت تدبیر و امید برنامه­های مهم با سیاست­های کلان در کشور و با تفاوت­هایی در استان تهران درحال اجرا می­باشد.

"مس فروش" همچنین با اشاره به افزایش رشد جمعیت در استان تهران، اشتغالزایی برای جوانان را از مهمترین برنامه­های دولت دانست که با همت و همکاری سازمان­های مربوطه و واحدهای تولیدی و صنعتی می­توان در رفع مشکلات آنان اقدام نمود. وی رفع موانع تولید را یکی از برنامه­های مهم دولت دانسته که با توجه به استراتژیک بودن منطقه و شرایط خاص استان که دارای 17 هزار واحد صنعتی و تولیدی، 430 هزار واحد صنفی کوچک و بزرگ و 400 معدن می­باشد وظیفه مهم و خطیری را به عهده سازمان گذاشته است."مس فروش" در ادامه با بیان تغییر رویکرد توسعه صنعت در استان تهران به سمت صنایع دانش­بنیان افزود: توسعه صنایع نوبنیان که منشا اشتغالزایی با رعایت اصول زیست محیطی می­باشد با استقرار در محدوده 120 کیلومتری شهر تهران و فضاهای بین لکه­های صنعتی مرتفع گردید."مس فروش" در پایان خواستار جذب سرمایه­گذاران بین­المللی، توسعه صادرات غیرنفتی، پایبندی به اجرای تصمیمات متخذه در جهت رفع مسائل و مشکلات تولید و توسعه زمینه اشتغالزایی شد.

 

پس از سخنرانی تعدادی از مدیران حاضر، مراسم اهدای تندیس و لوح تقدیر به شرکت­هایی که در بررسی انجام شده، به عنوان حمایت­کننده حقوق مصرف­کنندگان برگزیده شده بودند، انجام شد.

در این مراسم شرکت تیام شبکه رتبه سوم در محور خدمات الکترونیکی محتوایی زیرمحور سخت­افزار را کسب کرد و مفتخر به دریافت تندیس و همچنین گواهینامه از دست وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات جناب آقای دکتر محمود واعظی شد. گواهینامه رعایت حقوق مصرف­کننده از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران صادر شده است.

 

پس از اهدای گواهینامه­ها و تندیس­ها، شرکت­های برگزیده در کنار وزیر، معاونان و روسای حاضر، عکس یادگاری گرفتند.

 


منبع :
نظرات کاربران ( ۰ )
ارسال نظر

شما نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید

  • نام و نام خانوادگی :
  • ایمیل :
  • پیام شما :
  • کد امنیتی :