دریافت گواهینامه ۸ اسفند ۱۳۹۶

دريافت گواهينامه ملي و استانی رعايت حقوق مصرف‌كنندگان توسط شرکت تیام شبکه

۰ 2781 ۰
دريافت گواهينامه ملي و استانی رعايت حقوق مصرف‌كنندگان توسط شرکت تیام شبکه

هفدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و پنجمین همایش استانی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در تهران برگزار شد.

هفدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرفکنندگان با حضور تعدادی از مسئولان کشوری از جمله آقاي دكتر شريعتمداري وزير صنعت، معدن و تجارت، خانم مهندس پيروزبخت رئيس سازمان ملي استاندارد ايران، آقاي دكتر پزشكيان نائب رئيس مجلس شوراي اسلامي، آقاي دكتر سيد محمود نوابي رئيس سازمان حمايت از حقوق مصرف‌كنندگان و توليدكنندگان، آقاي مجيد ارغنده‌پور دبير همايش روز ملي حمايت از حقوق مصرف‌كنندگان، مدیران بنگاههای اقتصادی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرفکنندگان، نمایندگان جامعه مصرفکنندگان و ... روز چهارشنبه 9 اسفند در سالن همایشهای بینالمللی صدا و سیمای تهران برگزار شد. علاوه بر این همایش، مراسم دیگری در این حوزه با عنوان پنجمین همایش استانی حمایت از حقوق مصرفکننده نیز در روز 14 اسفند در تهران برگزار شد.

این مراسم با هدف افزایش انگیزه و حساسیت در تولیدکنندگان و ارائهدهندگان خدمات برای رعایت حقوق مصرفکنندگان، ترغیب آنها به استفاده از خدمات و کالاهای واحدهای دارای گواهینامه، تندیس و دارای نشان ملی استاندارد، افزایش حس رقابت سالم و سازنده بین ارائهدهندگان و تولیدکنندگان خدمات در راستای ارائهی محصولات با کیفیت، تلاش برای برقراری و حفظ قیمتهای عادلانه و تحویل به موقع و ارائهی مطلوب خدمات پس از فروش برگزار شد.

در این رویدادهای مهم، شرکت تیام شبکه توانست برای دومین بار گواهینامه کشوری و برای سومین بار گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کند. این گواهینامهها حاکی از روند رو به رشد شرکت تیام شبکه در سالهای اخیر است و تلاش این مجموعه همواره بر این است که با رعایت و احترام به حقوق مصرفکنندگان و تکیه بر دانش فنی، کیفیت محصولات و رضایت مشتریان را در الویتهای کاری خود قرار دهد.


نظرات کاربران ( ۰ )
ارسال نظر

شما نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید

  • نام و نام خانوادگی :
  • ایمیل :
  • پیام شما :
  • کد امنیتی :