مراسم ۲۷ آذر ۱۳۹۵

اختتامیه نمایشگاه الکامپ 2016

۰ 3249 ۰
اختتامیه نمایشگاه الکامپ 2016

جشن اختتامیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ (2016) شرکت تیام شبکه
 
این مراسم با حضور مدیران ارشد، میانی، سرپرستان و کارشناسان بخش های مختلف شرکت، در ساعت پایانی کار نمایشگاه در غرفه تیام، واقع در سالن آلمان نمایشگاه بین المللی تهران، برگزار گردید.
برگزاری این جشن که حالا دیگر جزو رسوم هر ساله شرکت تیام شبکه در نمایشگاه الکامپ شده است، با پذیرایی از همکاران، و سخنان مدیران ارشد در خصوص انعکاس توانمندی های این شرکت و حضور مقتدر در بزرگترین رویداد IT کشور، همراه بود؛ که شادی و مسرت خاصی در غرفه و حتی سالن آلمان ایجاد نمود. 
همکاران با روشن کردن فشفشه و پرتاب بمب شادی (کاغذ رنگی) رنگ و لعاب خاصی به این جشن دادند. همچنین مسابقه بهترین لبخند در عکس دسته جمعی نیز برگزار شد تا در پایان جشن به زیباترین لبخند موجود در عکس جایزه ای تعلق گیرد.
در میان هیاهوی شادی و خنده، همکاران مرد شرکت تیام شبکه، آقای رشیدی (قائم مقام مدیرعامل) را بر روی دست و دوش خود گرفتند و حس دوستی و علاقه خود به مدیران را اینگونه به نمایش گذاشتند.
در پایان مدیران ارشد با آرزوی نیل به ثمره شیرین تلاش های همکاران در این نمایشگاه، با الکامپ بیست و دوم خداحافظی کردند، تا برای حضوری به روز و با اقتدار در عرصه IT فعالیت خود را ادامه دهند.
 

منبع :
مطالب مشابه
نوروز 98 ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ نوروز 98
نمایشگاه ایپاس 2016 ۲۵ مهر ۱۳۹۵ نمایشگاه ایپاس 2016
نوروز 96 ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ نوروز 96
نظرات کاربران ( ۰ )
ارسال نظر

شما نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید

  • نام و نام خانوادگی :
  • ایمیل :
  • پیام شما :
  • کد امنیتی :