مراسم ۲۷ اسفند ۱۳۹۷

نوروز 98

۰ 1167 ۰
نوروز 98

مراسم نوروز 98

 

آخرین روز کاری اسفند به سنت هرسال، مراسم دیدار پایان سال و شادباش نوروز همراه با مرور رویدادهای سالی که گذشت، با حضور مدیران و کارشناسان در شرکت تیام شبکه برگزار شد.

 

ابتدای مراسم که مسابقه های ورزشی برگزار شد، همکاران به رقابت سالم ورزشی پرداختند و در بخشی از مسابقه نیز در قالب تیم های مختلف همراه با مدیران، کار تیمی و تقویت ارتباط و همیاری را تمرین کردند و در انتهای مراسم از برندگان مسابقات با اهدای جوایز، تجلیل شد.

 

اهدای هدیه نوروزی از طرف کارمندان به مدیران ارشد و نیز هدیه های نوروزی مختلف همکاران به یکدیگر با هدف تقویت ارتباط و قدردانی از یکدیگر، بخش مهمی از مراسم را به خود اختصاص داد که همواره این امر در تقویت ارتباطات درون سازمان تاثیر به سزایی دارد.

 

در ادامه مراسم که با سخنرانی رئیس هیئت مدیره، مدیرعامل و قائم مقام شرکت همراه بود، با نگاهی به فعالیت های صورت گرفته در سالی که گذشت، آماری از میزان پیشرفت شرکت ارائه شد و گزارشی از نقاط قوت و ضعف مجموعه در رویه ها و آورده های شرکت بیان شد.

 

در این سخنان با نگاهی به وضعیت اقتصادی شرکت، با تاکید بر مدیریت هرچه بیشتر هزینه ها اشاره شد تلاش منسجم و سریع تر برای انجام فعالیت های به جا مانده از سال گذشته در دستورکار تمام کارکنان سازمان قرار گیرد. اعلام برنامه های پیش رو و تصمیمات کاری برای سال آتی در ادامه سخنان مطرح شد و تاکید شد انسجام ارتباط سازمانی که رشد و پیشرفت مجموعه را به همراه دارد در گرو تقویت اعتماد و ارتقا روحیه یاری رسانی واحدها و همکاران به یکدیگر است و این نگاه همیاری و همکاری می تواند مجموعه را به چشم اندازهای کوتاه مدت و بلندمت شرکت نزدیک نموده و اهداف عالی سازمان را برآورده سازد. همچنین رویکردهای صمیمانه همکاران، امید روزهای موفق آتی را به ارمغان خواهد آورد.

 

تقدیر از کارمندان برتر شرکت در سالی که گذشت، قدردانی از ایده های موفق، اهدای جوایز، تقدیم هدایا و بریدن کیک همراه با عکس های یادگاری به این جشن رنگ و بوی تازه ای بخشید تا آرزوی موفقیت همکاران برای مجموعه و یکدیگر در این محیط گرم و صمیمی نویدبخش روزهایی موفق برای مجموعه باشد.

 

با امید روزگاری نو و سرشار از موفقیت برای اعضا خانواده تیام شبکه و عزیزان در ارتباط کاری با خانواده بزرگ تیام شبکه


منبع :
مطالب مشابه
نوروز 96 ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ نوروز 96
نمایشگاه ایپاس 2016 ۲۵ مهر ۱۳۹۵ نمایشگاه ایپاس 2016
نظرات کاربران ( ۰ )
ارسال نظر

شما نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید

  • نام و نام خانوادگی :
  • ایمیل :
  • پیام شما :
  • کد امنیتی :