مراسم ۴ خرداد ۱۳۹۸

بیست و پنج سال با تیام شبکه

۰ 967 ۰
بیست و پنج سال با تیام شبکه

مراسم بیست و پنجمین سالگرد تاسیس شرکت تیام شبکه، با ریع قرن سابقه فعالیت مستمر و تاثیرگذار در حوزه زیرساخت مرکزداده و طراحی، مشاوره و پیاده سازی شبکه داده ها و دیتاسنتر در روز شنبه چهار خرداد 98، با حضور مدیران ارشد و اعضای خانواده این مجموعه برگزار شد.

 

در این رویداد با مروری بر اهداف و رویکرد شرکت، به بررسی عملکرد یک سال گذشته و همچنین ربع قرن حضور مستمر شرکت در حوزه IT کشور پرداخته شد و با اشاره به اینکه جایگاه حال حاضر شرکت با همت خانواده تیام شبکه حاصل شده است، راهکارهای لازم برای بهبود فعالیت های درپیش و ارتقای جایگاه شرکت ارائه شد.

 

بابک رشیدی، قائم مقام شرکت با اشاره به اینکه فعالیت سال پیش شرکت با دریافت چهارمین گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان همراه شد، این مهم را ثمره تلاش تاثیرگذار همکاران شرکت دانستند و تاکید نمودند بقا و رشد شرکت در وضعیت اقتصادی حال حاضر کشور، متضمن تقویت تولید محصولات و نیز ارتباط بهینه با ذینفعان است تا بتوانیم همچون گذشته، نقش خود را در "رونق تولید داخل" به نحو احسن اجرا نماییم.

رضا تائب، رئیس هیات مدیره شرکت نیز با تبریک ربع قرن حضور تاثیرگذار در صنعت IT کشور، با تایید سخنان قائم مقام شرکت، از تلاش بی­شائبه همکاران در سال گذشته تشکر و قدردانی نمودند و گزارشی از بهبود مسائل مالی و تقویت وام های قابل ارائه به همکاران را بیان نمودند.

 

در ادامه مراسم، همکاران شرکت با اهدای هدایایی به مدیران ارشد شرکت، قدردانی متقابل خود را ابراز داشتند و هم پیمان با یکدیگر شدند که به سوی موفقیت و ارتقا جایگاه شرکت در سال آتی پیش بروند.

 


منبع :
مطالب مشابه
نوروز 98 ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ نوروز 98
نوروز 96 ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ نوروز 96
نمایشگاه ایپاس 2016 ۲۵ مهر ۱۳۹۵ نمایشگاه ایپاس 2016
نظرات کاربران ( ۰ )
ارسال نظر

شما نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید

  • نام و نام خانوادگی :
  • ایمیل :
  • پیام شما :
  • کد امنیتی :