مراسم ۲۴ اسفند ۱۳۹۵

نوروز 96

۰ 3306 ۰
نوروز 96

هر ساله در آخرین روز کاری اسفندماه، مراسم شادباشی جهت پیش‌باز از نوروز و مرور رویدادهای سال گذشته، در شرکت تیام شبکه برگزار می­گردد.

در مراسم امسال، از کارشناسان منظم، ایده ­پرداز و محبوبِ تیام، قدردانی به ­عمل آمد و هدایایی به رسم تشکر و یادبود تقديم ایشان ­شد.

همچنین کاركنان مجموعه نیز با تقدیم هدایایی به مدیران ارشد، سعی در نشان دادن قدردانی و سپاس خود داشتند.

سخنرانی مدیران ارشد، مدیران میانی و سرپرستان درخصوص میزان پیشرفت و نقاط قوت و ضعف موجود در رویه­ ها و آورده ­های مجموعه، با ارائه آمار و ارقام مورد نیاز، انجام گرفت و در این حین مدیران دیدگاه ­های خود را درخصوص چشم­انداز و اهداف کوتاه مدت و بلندمدت مجموعه و تغییر رویکردهای لازم، جهت نیل به این اهداف، با دیگر افراد به اشتراک ­گذاشتند.

این مراسم محدود به سخنرانی و تقدیر و تشکر نبود و جهت ایجاد روحیه همکاری و شادی آفرینی در مجموعه، در واقع جشنی بود که در آن قرعه‌کشی بین همکاران (جهت ارائه هدیه بدون مناسبت)، پذیرایی، بریدن کیک و انداختن عکس یادگاری نيز انجام شد.

امسال با توجه به عدم حضور آقای وحید تائب، مدیرعامل شرکت (به دليل مسافرت خارجي)، از حضور ایشان به صورت ویدئو کنفرانس بهره برده شد و با وجود اینکه شروع جشن مقارن با پاسی از شب در کشور محل حضور ایشان بود، و تا سپیده دم نیز به طول انجامید، ایشان تا پایان جشن حضور داشتند و پس از پایان مراسم نیز با تک به تک همکاران به گفتگو و احوالپرسی پرداختند. 


منبع :
مطالب مشابه
نمایشگاه ایپاس 2016 ۲۵ مهر ۱۳۹۵ نمایشگاه ایپاس 2016
نوروز 98 ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ نوروز 98
نظرات کاربران ( ۰ )
ارسال نظر

شما نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید

  • نام و نام خانوادگی :
  • ایمیل :
  • پیام شما :
  • کد امنیتی :