رویدادهای مرتبط ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

فصلنامه زمستان ویراگستر با حمایت شرکت تیام شبکه منتشر شد

۰ 382 ۰
فصلنامه زمستان ویراگستر با حمایت شرکت تیام شبکه منتشر شد

شرکت تیام شبکه در راستای کمک به جامعه علمی و فنی کشور، معرفی‌ دستاوردهای‌ پژوهشی،‌ ایجاد روحیه‌ و انگیزه‌ مطالعه و تحقیق در جامعه‌، ایجاد زمینه‌ های تبادل‌ اندیشه و طرح‌ مسائل‌ علمی‌ و گسترش‌ مرزهای‌ دانش‌، با نشریه ویراگستر همگام شده است. فصلنامه ای اقتصادی_فرهنگی که با حمایت شرکت تیام شبکه به افق های جدیدی می نگرد.

در این فصلنامه مقالات مفیدی با موضوع مرکز داده، شبکه‌های کامپیوتری، مقالات مدیریتی، اخبار فناوری اطلاعات، و تجهیزات شبکه ارائه شده است و در شماره های مختلف این فصلنامه به معرفی رک، پنل‌های توزيع برق PDU، سيستم مانيتورينگ و کنترلينگ مرکز داده DCIM  (BMS)، مرکز داده سيار، اتاقک گرم/سرد، مرکز داده یا ديتا سنتر، UPS، Frame Rack، رک شبکه، رک سرور، انواع رک ديواری، رک ايستاده، انواع رک‌های خاص، Overhead Frame Rack، Cool Rack، Micro Data Center، کانتينر استخراج ارز ديجيتال یا bitcoin mining container، مرکز داده سيار، سيستم مانيتورينگ مرکز داده، سرمايش مرکز داده یا Cooling Data center، مزرعه استخراج ارز ديجيتال یا فارم استخراج ارز ديجيتال میپردازیم.

بخشی از خط مشی این نشریه عبارت است از:

 

اهداف:
١.  تولید و توسعه دانش در گستره اقتصاد

٢.  ارائه مباحث فرهنگ‌سازی و جریان‌سازی حوزه فناوری

٣.  توسعه روش شناسی کسب و کار و مباحث شرکت‌های فناوری و صنعت شبکه

۴. توسعه مباحث اقتصاد مراکز داده، موفقیت کسب و کارهای شرکت های تولیدکننده سخت افزار شبکه و چالش‌ها و مشکلات این حوزه

 

جهت‌گیری و گستره:

این فصلنامه تلاش می­کند تا جای خالی موضوع کسب و کارها و به ویژه شرکت­‌های فناوری و صنعت شبکه را پر کند و به دنبال فرهنگ­‌سازی و جریان­‌سازی در این صنعت باشد. برخلاف تصور رایج در بسیاری از شرکت‌ها و  سازمان‌ها، بیشترین چالش‌ها و معظلات از تصمیم­‌گیری­‌های اشتباه مدیریتی، اقتصادی و عادت‌های غلط ناشی می‌شوند. از سوی دیگر گاهی عدم موفقیت یک ایده یا محصول هیچ ارتباطی با کیفیت آن ندارد، بلکه به تبلیغات نادرست، عدم فرهنگ‌سازی در استفاده صحیح یا ضعف­‌های مدیریتی در پیشبرد و طراحی یک نقشه درست در طول مسیر بستگی دارد. علت محو شدن بسیاری از مجموعه‌­ها حتی با وجود ایده‌های ناب، مسائل مربوط به ذهن مدیران، تیم‌های کاری، عادت کارمندان و ... است. در این فضا ویرا گستر قصد دارد هر شماره چندین موضوع داغ را در دست بگیرد و درباره‌­اش بحث کند.

 

ارتباط با ویراگستر:

برای ارتباط با فصلنامه ویراگستر و طرح پیشنهادات خود می‌توانید با ایمیل زیر در ارتباط باشید:

ایمیل:  info@vira-gostar.ir


نظرات کاربران ( ۰ )
ارسال نظر

شما نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید

  • نام و نام خانوادگی :
  • ایمیل :
  • پیام شما :
  • کد امنیتی :