مراسم ۱ خرداد ۱۳۹۶

تیام شبکه بیست و سه ساله شد

۰ 3611 ۰
تیام شبکه بیست و سه ساله شد

جشن تولد بیست و سه سالگی شرکت تیام شبکه در محل شرکت برگزار شد.

ویژه برنامه­ ی «شرکت تیام شبکه» به مناسبت فرا رسیدن بیست و سومین سالگرد تاسیس شرکت در حالی برگزار شد که مدیران ارشد شرکت، قائم مقام و کلیه­ ی کارکنان شرکت در این مراسم حضور داشتند.

آقای وحید تائب مدیر عامل شرکت در حاشیه­ ی این مراسم ضمن تشکر از همه­ ی عوامل مجموعه افزود: جشن سالگرد تاسیس تیام شبکه در واقع بیشتر یادآوری تلاش های گروهی افرادی است که با تکیه بر دانش فنی، تلاش های دلسوزانه و استفاده از تازه­ ترین فن آوری­های روز دنیا توانستند در ارتقای سطح تخصصی مجموعه کارا باشند. ما معتقدیم همه­ ی اعضای خانواده ­ی تیام از جمله کسانی هستند که در ارتقای کیفی و کمی برنامه‌های شرکت بسیار تلاش نموده اند.

آقای رضا تائب رئیس هیئت مدیره نیز با تشکر از زحمات همه­ ی عوامل شرکت، به کارگیری کارشناسان مجرب و همکاری صادقانه­ ی همه ­ی بخش ­های شرکت را از عوامل موفقیت این شرکت برشمرد.

آقای بابک رشیدی نیز ضمن تقدیر از همه­ ی اعضا، ارائه­ ی جدیدترین محصولات و خدمات را در چشم انداز شرکت، موثر و  اتحاد و همبستگی اعضا را برای ادامه­ ی فعالیت­ های مجموعه ضروری دانست.

این مراسم در حالی پایان یافت که با بریدن کیک تولد و پذیرایی از اعضای مجموعه، تیام شبکه وارد بیست و سومین سال فعالیت­ های خود شد.


منبع :
مطالب مشابه
نوروز 96 ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ نوروز 96
نوروز 98 ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ نوروز 98
نمایشگاه ایپاس 2016 ۲۵ مهر ۱۳۹۵ نمایشگاه ایپاس 2016
نظرات کاربران ( ۰ )
ارسال نظر

شما نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید

  • نام و نام خانوادگی :
  • ایمیل :
  • پیام شما :
  • کد امنیتی :