اخبار شهریور 96 ۱۲ شهريور ۱۳۹۶

سونی با اسپیکر هوشمند خود به میدان رقابت اسپیکرهای هوشمند وارد شد

۰ 1292 ۰
سونی با اسپیکر هوشمند خود به میدان رقابت اسپیکرهای هوشمند وارد شد

سونی در جریان کنفرانس خبری ایفا 2017 خود به طور کوتاه به اسپیکر هوشمندی که طراحی کرده و به گوگل اسیستنت تجهیز شده است اشاره داشت. سونی اکنون به‌طور رسمی از اسپیکر هوشمند خود موسوم به LF-S50G رونمایی کرد.

اگر به اسپیکر هوشمند سونی نگاه کنید، در ابتدا ممکن است آن‌را با هوم‌پاد اپل اشتباه بگیرید! اما اسپیکر هوشمند سونی به دستیار صوتی گوگل تجهیز شده است. در حالی که بخش عمده‌ای از بازار در اختیار اسپیکرهای هوشمند قرار دارند اما سونی می‌گوید، محصول این شرکت از نمونه‌های مشابه بهتر است، به واسطه آن‌که کیفیت صدای خروجی آن با رقبا قابل قیاس نیست! سونی در طراحی این اسپیکر هوشمند از بلندگوهای مختلفی همچون ساب‌ووفر برای خروجی صدای باس و همچنین یک دیفیوزر دو مرحله‌ای برای آن‌که بتوان اصوات را در همه جهات منتشر کرد استفاده کرده است. نکته شاخص اسپیکر سونی در تعامل آن با گوشی‌های هوشمند است.

زمانی که نمی‌توانید از طریق فرمان‌های صوتی با این اسپیکر به تعامل بپردازید ژست‌های حرکتی واقعا راهگشا هستند. قرار است اسپیکر فوق به قیمت 199.99 دلار در ماه اکتبر به دست خریداران برسد. گوگل در ماه می کیت دستیار صوتی خود را در اختیار تولیدکنندگان اسپیکرهای هوشمند قرار داد. به نظر می‌رسد در نمایشگاه امسال باید شاهد حضور اسپیکرهای هوشمند مختلفی باشیم.


نظرات کاربران ( ۰ )
ارسال نظر

شما نظر خود را در رابطه با این مطلب بنویسید

  • نام و نام خانوادگی :
  • ایمیل :
  • پیام شما :
  • کد امنیتی :