محیط زیست

محیط زیست

پس از صنف، مخاطبین فرهنگی و جامعه، اینبار نوبت به جهان پیرامون می رسد. شرکت تیام شبکه در تمامی زمینه های فعالیت خود، حفاظت از محیط زیست را مد نظر دارد. استفاده از لامپ ها، کامپیوترها، دستگاه های کپی، صفحات نمایشگر کم مصرف و همچنین استقرار سطل های بازیافت کاغذ و پلاستیک در ساختمان شرکت، از راه کارهایی می باشد که تیام شبکه در جهت حفاظت محیط زیست در پیش گرفته است.
تلاش شرکت تیام شبکه در جهت رعایت ملاحظات زیست محیطی به این موارد محدود نمی گردد. این شرکت با ارائه رک های Hyper, Digi+, Intelli ، با بهره گیری از سیستم های هوشمند، امکان کنترل دمای درونی رک را به شما می دهد و از این طریق سبب افزایش طول عمر تجهیزات و صرفه جویی در مصرف انرژی می گردند. ضمنا" طراحی سیستم تصفیه هوا در رک Hyper, Digi+ باعث کاهش غبار و آلودگی و افزایش یون مثبت در هوا شده که منجر به افزایش عمر تجهیزات از یک سو و نشاط افراد از سوی دیگر می گردد.
از دیگر محصولاتی که با ملاحظات محیط زیست تولید شده، راهکار اتاقک سرد برای مراکز داده می باشد که با محصور نمودن فضای تبادل دما، باعث افزایش راندمان و کاهش هزینه انرژی می گردد. طراحی دربهای مشبک با توان تبادل 80% جریان هوا، نشان از آن دارد که کاهش مصرف انرژی و سهولت در تهویه، سرلوحه اهداف کارکنان تحقیق و توسعه می باشد که عملا این شرکت را در میان معدود شرکتهای صاحب برخی فناوری ها در دنیا قرارداده است.
این تفکر صرفا" به محیط کار یا تولید محصول محدود نشده بلکه در ارائه راهکارهای فنی و مهندسی نیز مدنظر قرار گرفته است. بر این اساس، اولویت اول شرکت تیام شبکه در راهکار اطفا حریق برای مراکز داده، گاز FM200 می باشد که نه تنها ریسکی برای سلامت انسان محسوب نمی گردد بلکه برای محیط زیست نیز مضر نبوده و دوستار لایه اوزن می باشد.
و در نهایت، جهت کاهش ترددهای درون شهری و به تبع آن کاهش ترافیک و آلودگی هوا، شرکت تیام شبکه در راستای سیاستهای دولت، پیشگام در امر دورکاری بود و این روش را از ابتدای سال 89 عملا به اجرا گذاشته است.