محصولات

سیستم کنترل رطوبت

از {{model.count}}

Humidity Control System

این شرکت، متخصص در ارائه راهکارهای سرمایشی  تجهیزات فناوری اطلاعات و به عنوان اولین تولیدکنندۀ سیستم های نوین  سرمایشی مرکز داده در ایران (In-Rack, Side Air Flow, In-Row, In-Room  Cooling System)، با تامین سیستم های سرمایشی موثر، کم مصرف و دوست دار  محیط زیست، راهکارهای تطبیق پذیر، قابل اعتماد و مطابق با نیازهای مشتریان  ارائه میکند. نصب و راه اندازی آسان و خدمات گستردۀ پس از فروش سیستم های  مذکور، از مزایای این مجموعه محسوب میشود.محصولات سرمایشی مرکز دادۀ این شرکت با برند تجاری iCOOL تولید می شوند.

تعداد
نوع
محصول مورد نظر از رده تولید خارج شده است.امکان سفارش آن وجود ندارد.
  • {{value}}
مقایسه

                                   

سیستم کنترل رطوبت

بررسی نتایج برخی از مطالعات انجام شده در رابطه با سیستم های سرمایشی  مرکز داده به اهمیت تامین مناسب سرمایش مورد نیاز اشاره می کند. بر این  اساس به ازای هر ١٠ درجه افزایش دما نسبت به دمای بهینۀ توصیه شده برای  کارکرد تجهیزات، احتمال از کار افتادن و بروز وقفه در سرویس دهی این  تجهیزات تا ۵٠ درصد افزایش می یابد. همچنین کاهش یا افزایش رطوبت در مرکز  داده به ترتیب باعث ایجاد الکتریسیته ساکن و شبنم بر روی تجهیزات خواهد شد.  توصیه می شود با استناد به استاندارد TIA-942در مرکز داده ، درجۀ حرارت  اتاق بین ٢٠ تا ٢۵ درجه و مطابق با استاندارد ASHRAE، رطوبت اتاق بین ۴٠ تا  ۵۵ درصد و تغییرات دمای محیط کمتر از ۵ درجه در هر ساعت باشد. این شرکت به  منظور تامین رطوبت نسبی مورد نیاز مرکز داده، اقدام به ارائه محصول رطوبت  ساز با مصرف بهینه انرژی کرده است.

                                

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

بازگشت کالا

بازگشت کالا

کالای فروخته شده پس گرفته می‌شود
به پاس اعتماد شما

به پاس اعتماد شما

گارانتی محصولات یونیکام 24 ماهه شد
تولید محصولات سفارشی

تولید محصولات سفارشی

محصولات براساس نظر مخاطبان، کاملا قابل سفارشی‌سازی هستند.
برگزاری وبینارهای تخصصی

برگزاری وبینارهای تخصصی

تمامی وبینارهای این شرکت، رایگان برگزار می‌شود.