محصولات

سیستم سرمایشی ( کولینگ ) In-Row مرکز داده 20Kw ( Blank Spacer ) - - مدل TAC-009

از {{model.count}}

In-Row Cooling System (Blank Spacer) 20kW - TAC-009

این شاسی  (Blank Spacer) یا سیستم سرمایشی ( کولینگ ) In-Row مرکز داده- 20Kw ( Blank Spacer ) - مدل  TAC-009 در محل نصب کولرهای آتی نصب میشود و اجازه میدهد تا اتاقک بصورت کامل بسته شود. در آینده و پس از خریداری کولر جدید، این شاسی بدون نیاز به باز نمودن اتاقک، از فضا خارج شده و کولر جدید در محل آن نصب میشود.

تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه

سیستم سرمایشی ( کولینگ ) In-Row مرکز داده 20Kw ( Blank Spacer ) - مدل  TAC-009

In-Row Cooling System (Blank Spacer) 20kW - TAC-009


با توجه به برنامه اجرای زیرساخت و درنظر گرفتن توسعه آتی یک مرکز داده، مسئولین مراکز داده برخی موارد ترجیح میدهند تا از ابتدا زیرساخت کامل را اجرا نکنند و با هزینه سنگین زیرساختی که حداقل طی چند سال آتی به آن نیاز ندارند، روبرو نشوند. با توجه به این موضوع اتاقک­های سرد و گرم شرکت تیام شبکه به نحوی طراحی میشوند تا قابلیت توسعه آتی را فراهم ­سازند.


در  شرایطی که  تمامی کولرهای درنظر گرفته شده در طرح نهایی مورد نیاز نیست و در عمل خرید این کولرهای اضافی تنها پس از طی دوره زمانی چند ساله انجام میگیرد، به منظور بستن یک اتاقک سرد یا گرم، شرکت تیام شبکه شاسی خالی (Spacer)  را پیشنهاد میدهد. این شاسی در محل نصب کولرهای آتی نصب میشود و اجازه میدهد تا اتاقک بصورت کامل بسته شود. در آینده و پس از خریداری کولر جدید، این شاسی بدون نیاز به باز نمودن اتاقک، از فضا خارج شده و کولر جدید در محل آن نصب می­شود.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بازگشت کالا

بازگشت کالا

کالای فروخته شده پس گرفته می‌شود
به پاس اعتماد شما

به پاس اعتماد شما

گارانتی محصولات یونیکام 24 ماهه شد
تولید محصولات سفارشی

تولید محصولات سفارشی

محصولات براساس نظر مخاطبان، کاملا قابل سفارشی‌سازی هستند.
برگزاری وبینارهای رایگان

برگزاری وبینارهای رایگان

تمامی وبینارهای این شرکت، رایگان برگزار می‌شود.