معرفی شبکه‌های اجتماعی شرکت تیام شبکه

  

در دهه‌ی اخیر با انفجار ایده‌های فناوری اطلاعات به سختی می توان تاثیر شبکه‌های اجتماعی را در عرصه‌ی اطلاع‌رسانی نادیده گرفت، این شبکه‌ها به راحتی در دسترس هستند و شرکت تیام شبکه نیز اطلاع‌رسانی دستاورد‌ها، تولیدات جدید، ویژگی‌های محصول و آگاهی رساندن به مشتریان عزیز از طریق این شبکه‌ها را در سرلوحه امور خویش قرار داده است.

  

 جدیدترین محصولات، و خدمات تیام شبکه را همواره به آسانی در صفحه اینستاگرام شرکت تیام شبکه مشاهده کنید:

صفحه اینستاگرام شرکت تیام شبکه

از آنجایی که یکی از اهداف شرکت تیام شبکه آگاهی رساندن به مخاطبین و مشتریان و فعالان در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات است، در شبکه لینکدین علاوه بر آگاهی از جدیدترین تولیدات تجهیزات مورد استفاده در این حوزه از مطالب و مقالات به اشتراک گذاشته‌ شده در این شبکه نیز استفاده فرمایید.

 کانال آپارات شرکت تیام شبکه رسانه‌ای تصویری است که این امکان را در اختیار ما و شما همراهان شرکت قرار داده تا فیلم‌های مورد نیاز در ارتباط ما با شما را در این شبکه به اشتراک بگذاریم و شما را از رویدادها و جدیدترین‌ها آگاه سازیم.

 کانال آپارات شرکت تیام شبکه

کانال تلگرام تیام شبکه یکی از پر محتواترین شبکه ارتباطی بین ما و شما است. رویدادهای دنیای فناوری را با عضویت در این کانال دنبال کنید. اخباری از رویدادهای حوزه فناوری در داخل ایران و رویدادهای خارجی را همه روزه به اطلاع شما می‌رسانیم.

دنیای فناوری پیوسته در حال دگرگونی است. با ما در جریان باشید ...


در صفحه توییتر شرکت تیام شبکه از جدید‌ترین رخدادهای دنیای فناوری را آگاه شده و دیگران را نیز از این رخدادها آگاه سازید.

صفحه توییتر شرکت تیام شبکه