هفتمین سالروز بزرگداشت حامیان حقوق مصرف کننده استان تهران، سه شنبه 1 مهر 99 در محل سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران برگزار شد.

شرکت تیام شبکه با ربع قرن سابقه فعالیت در حوزه مشاوره، پیاده سازی، نظارت بر اجرا، ارائه تجهیزات شبکه و مرکز داده، موفق شد در این رویداد برای پنجمین بار متوالی گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت کند.

این مراسم با محدودیت برگزاری به دلیل شرایط بحرانی کرونا در شرایط بسیار ویژه و با کمترین مهمان برگزار شد. مراسم با هدف افزایش انگیزه و حساسیت در تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات برای رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، ترغیب آنها به استفاده از خدمات و کالاهای واحدهای دارای گواهینامه، افزایش حس رقابت سالم و سازنده بین ارائه‌دهندگان و تولیدکنندگان خدمات در راستای ارائه‌ی محصولات با کیفیت، تلاش برای برقراری و حفظ قیمت‌های عادلانه و تحویل به موقع و ارائه‌ی مطلوب خدمات پس از فروش برگزار شد.

رعایت حقوق مصرف کنندگان یکی از اصول بنیادین است که از زمان تصمیم مشتری برای بررسی و خرید تا بعد از خرید همچنان ادامه دارد و این شرکت، انتخاب آگاهانه را حق مشتری می داند و با سرلوحه قراردادن مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان خود، حرکت مستمر و رو به رشد خود را ادامه داده و در این مسیر قدردان حمایت همه مشتریان خود است.