محصولات

سیستم سرمایشی ( کولینگ ) یکپارچه مرکز داده (سازگار با فناوری 5kW (DX- مدل TAC - 053DX

از {{model.count}}

Enclosure Cooling System (DX) 5kW – TAC - 053DX

سیستم های سرمایشی یکپارچه (انکلوژر) یا Enclosure Cooling System (DX) دیتاسنتر با هدف تامین بار سرمایشی فضای داخلی اتاقک های کوچک، تابلوهای برق و رک های (rack) بسته طراحی و ساخته شده اند. در این کولرها مجموعۀ کمپرسور، مبدل حرارتی، تجهیزات مکانیکی و کنترلی، همگی در یک محفظه قرار دارند. طراحی محفظه به نحوی است که به سادگی بر روی دیوارۀ رک، یا تابلو برق قابل نصب است. کارکرد این کولر باعث ایجاد جریان هوای سرد در داخل محفظۀ رک/ تابلوی برق و ایجاد جریان هوای گرم در فضای خارج از آن می شود.سیستم سرمایشی (کولینگ/ cooling) یکپارچه مرکز داده (سازگار با فناوری  5kW (DX- مدل  TAC - 053DX توسط شرکت تیام شبکه تولید و در بازار عرضه شده است.

تعداد
نوع
محصول مورد نظر از رده تولید خارج شده است.امکان سفارش آن وجود ندارد.
 • {{value}}
مقایسه

سیستم سرمایشی ( کولینگ ) یکپارچه مرکز داده (سازگار با فناوری  5kW (DX- مدل  TAC - 053DX

Enclosure Cooling System (DX) 5kW – TAC - 053DX


این شرکت، متخصص در ارائه راهکارهای سرمایشی تجهیزات فناوری اطلاعات و به  عنوان اولین تولیدکنندۀ سیستم های نوین سرمایشی مرکز داده در ایران  (In-Rack, Side Air Flow, In-Row, In-Room Cooling System)، با تامین سیستم  های سرمایشی موثر، کم مصرف و دوست دار محیط زیست، راهکارهای تطبیق پذیر،  قابل اعتماد و مطابق با نیازهای مشتریان ارائه میکند. نصب و راه اندازی  آسان و خدمات گستردۀ پس از فروش سیستم های مذکور، از مزایای این مجموعه  محسوب میشود.محصولات سرمایشی مرکز دادۀ این شرکت با برند تجاری iCOOL تولید می شوند.

سیستم های سرمایشی یکپارچه با هدف تامین بار سرمایشی فضای داخلی اتاقک های  کوچک، تابلوهای برق و رک های بسته طراحی و ساخته شده اند. در این کولرها  مجموعۀ کمپرسور، مبدل حرارتی، تجهیزات مکانیکی و کنترلی، همگی در یک محفظه  قرار دارند. طراحی محفظه به نحوی است که به سادگی بر روی دیوارۀ رک، یا  تابلو برق قابل نصب است. کارکرد این کولر باعث ایجاد جریان هوای سرد در  داخل محفظۀ رک/ تابلوی برق و ایجاد جریان هوای گرم در فضای خارج از آن می  شود.


برخی از مهمترین کاربردهای این سیستم عبارتند از:

١- رک های خارجی (Outdoor Racks)

رک هایی که در فضای باز یا فضای فاقد تهویه نصب می شوند، همواره در معرض  شرایط محیطی هستند. این موضوع در فصل های گرم باعث ایجاد گرمای زیاد در  داخل رک و ایجاد اختلال در کار تجهیزات IT می شود. با نصب این سیستم بر روی  دیوارۀ جانبی رک به سادگی می توان هوای داخل رک را همواره در محدودۀ دمای  مشخصی نگه داشت.


 ٢- تابلوهای برق

در تابلوهای برق معمولا از فن های دیواری برای تهویۀ هوای داخلی آن ها  استفاده می شود. اما در برخی از موارد به خصوص در تابلوهای فشرده، بار  حرارتی بیشتر از حدی است که صرفا با تعویض هوا، دما به حد مناسب برسد. از  این رو، با استفاده از یک سیستم سرمایشی روی بدنۀ تابلوی برق میتوان دمای  داخل تابلو را در محدودۀ مشخصی تنظیم کرد.


 ٣- مراکز دادۀ سیار

در مراکز دادۀ سیار، معمولا فضای داخلی به اندازه ای نیست که بتوان سیستم  سرمایشی را در داخل قرار داد. این موضوع که سیستم سرمایشی یکپارچه در فضای  خارجی نصب می شود، این سیستم ها را به یک گزینۀ مناسب در طراحی مراکز دادۀ  سیار تبدیل کرده است.


 ۴- BTSهای مخابراتی در فضای باز

 ۵- رک های مورد استفاده در اتاق های توزیع شبکۀ کامپیوتری


گاز مبرد R22 با ظرفیت 5kW

قابلیت های سیستم سرمایشی یکپارچه عبارتند از:

 • سیستم کنترل دمای هوشمند: سنسور دمای این سیستم با  اندازه گیری دائمی دمای هوای برگشت از محفظه، وضعیت خاموش/روشن بودن را  تعیین می کند و همواره دما در یک بازۀ تعیین شده قرار خواهد داشت.
 • سیستم کنترل خودکار: برنامه ریزی سیستم کنترل اجازه می  دهد که این سیستم به صورت خودکار، شرایط اجزای خود را بررسی کند و درصورت  وجود حالت غیر عادی، هشدارهای لازم را به کاربر بدهد.
 • سیستم تشخیص دود: درصورت وجودآتش سوزی، سنسور دود، هشدار لازم را ارسال می کند.
 • طراحی ظریف و مصرف پایین: طراحی متراکم سیستم باعث شده  است که این سیستم نسبت به سیستم های متداول به مقدار قابل توجهی کوچکتر  باشد و از طرفی مصرف انرژی آن نیز کمتر خواهد بود.
 • کنترل و نظارت از راه دور: در این کولر قابلیت اتصال به  کامپیوتر از طریق پورت RS-485 وجود دارد. به این ترتیب، امکان کنترل و  نظارت از طریق شبکه فراهم می شود.


مشخصات فنی عمومی

 • این کولرها در دو ظرفیت ٢۵٠٠ و ۵٠٠٠ وات تولید می شوند:
 • مجهز به سیستم تأخیر زمانی برای شروع مجدد پس از قطع و وصل برق
 • مجهز به نمایشگر دیجیتال دما
 • دارای سیستم BMS
 • دارای ترموستات خودکار به منظور کنترل میزان برق مصرفی                               

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بازگشت کالا

بازگشت کالا

کالای فروخته شده پس گرفته می‌شود
به پاس اعتماد شما

به پاس اعتماد شما

گارانتی محصولات یونیکام 24 ماهه شد
تولید محصولات سفارشی

تولید محصولات سفارشی

محصولات براساس نظر مخاطبان، کاملا قابل سفارشی‌سازی هستند.
برگزاری وبینارهای تخصصی

برگزاری وبینارهای تخصصی

تمامی وبینارهای این شرکت، رایگان برگزار می‌شود.