شرکت تیام‌شبکه در نمایشگاه الکامپ امسال، حضور فعال و پررنگی داشت و هر روز میزبان مقامات ارشد کشوری، مدیران عامل شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی، متخصصان، فعالان و علاقه‌مندان صنعت آی‌تی، شبکه و مرکزداده بود.

بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ از ۴ تا ۸ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، برگزار شد و شرکت تیام شبکه در سالن ۳۸ (آلمان)، با جدیدترین محصولات و راهکارهای خود حضور یافت.

تیام شبکه در این نمایشگاه از «راهکار ایزولاتور ارتعاشات» یا لرزه‌گیر تجهیزات آی تی و شبکه رونمایی و یک سیستم تست لرزه‌گیر به نمایش گذاشت. 

این محصول بومی وتولید تیام شبکه، می‌تواند مانع از انتقال ارتعاشات و لرزه‌های خفیف به رک، سرور، دستگاه‌های ذخیره‌سازی و تجهیزات نصب شده در چند رک یا کل اتاق تجهیزات شود.

دیگر محصول جدیدی تیام‌شبکه در الکامپ امسال رونمایی کرد؛ دستگاه Dummy Load یا تست و ارزیابی سیستم سرمایشی مراکزداده بود. در این محصول نوآورانه، ماژول‌هایی استفاده می‌شود که وظیفه شبیه‌سازی گرما و دمای سرورها و تجهیزات شبکه در یک دیتاسنتر را دارند. 

ماژول کنترلی این دستگاه وظیفه سنجش میزان دمای رک و ارزیابی صحت عملکرد سیستم سرمایشی را بعهده دارد تا اطمینان حاصل شود که دمای رک و محیط مطابق با استانداردها، پایین نگه داشته شده است.

انواع پنل‌های توزیع برق (PDU)، سیستم‌های مدیریت زیرساخت دیتاسنتر (DCIM)، واحدهای کولینگ In-Row وCondenser  Direct Expansion و محصولات برند یونیکام از دیگر محصولات به نمایش درآمده در غرفه تیام شبکه بودند.

در طول نمایشگاه الکامپ امسال، مقامات کشوری و مدیران عامل شرکت‌ها و هولدینگ‌های بزرگ، با حضور در غرفه تیام شبکه، با محصولات و راهکارهای این شرکت آشنا شده و گفت‌وگوهایی با مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره، مدیران بخش‌های مختلف و نیروهای فنی و فروش تیام شبکه داشتند.

از جمله این بازدیدها می‌توان به حضور دکتر محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور و هئیت همراه؛ دکتر عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه معاونین؛ معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کننده؛ حسین سلاح ورزی، رئیس اتاق بازرگانی؛ دکتر جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات دولت گذشته؛ مهندس عباس غریبی، مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی؛ مدیران سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و ... اشاره کرد.

تیام‌شبکه تلاش کرد در این نمایشگاه، توانمندی‌ها و نوآوری‌های بومی و ایرانی صنعت شبکه را در معرض بازدید عموم مردم و جامعه متخصصان و نخبگان کشور قرار دهد و محفلی برای آشنایی با آخرین فناوری‌ها و تحولات در حوزه مراکزداده فراهم کند.

برگزاری مسابقه، ثبت‌نام رایگان از علاقه‌مندان حضور در وبینارهای آموزشی، و پاسخ‌گویی و مشاوره به مراجعین از دیگر برنامه‌های تیام شبکه در الکامپ ۲۶ بود.