در این گردهمایی صمیمی که به مجری‌گری «ساسان رئیسیان»، مجری توانمند رادیو و تلویزیون برگزار شد؛ 


دکتر بابک رشیدی، مدیرعامل شرکت تیام‌شبکه در ابتدای این مراسم، ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان و ابراز خرسندی از اینکه دوباره فرصتی دست داد تا همکاران و مشتریان تیام‌شبکه دورهم جمع شوند؛ بیان کرد ورود کرونا به ایران و سپس شیوع آن و مرگ عزیزان برای همه غافل‌گیرکننده و دردناک بود و باعث توقف برنامه‌های همیشگی و سالیانه شرکت‌ها مانند حضور در نمایشگاه‌ها و همین دورهمی‌ها شد.

دکتر بابک رشیدی در ادامه صحبت‌های خود گفت تیام‌شبکه به جبران عدم حضور در نمایشگاه‌ها، برنامه‌های مختلفی را برای تداوم ارتباط خود با مخاطبان و مشتریان و بازار در پیش گرفت که برگزاری بیش از ۱۵ وبینار تخصصی در حوزه دیتاسنتر طی یک سال اخیر از یک نمونه آن‌ها است.

مدیرعامل تیام‌شبکه آرزو کردند دیگر شاهد اوج‌گیری کرونا در ایران نباشند تا این جمع‌ها و دیدارهای رودررو در برنامه‌های مختلف ادامه پیدا کند و از نزدیک شنونده سخنان مشتریان و همکاران باشند.


برنامه‌های شاد و مفرح متنوعی مانند تور عکاسی در لوکیشن‌های رویایی باغ ورسای، هنرنمایی سرکار خانم «فاطمه عبادی» با شن، برنده نخست برنامه عصرجدید و اجرای کمدین محبوب «حسن ریوندی»، قرعه‌کشی و ... برگزار شد تا میهمان‌ها در یک فضایی راحت و دوستانه، دیدار تازه کنند و به گپ و گفت بنشینند.گردهمایی بزرگ تیام‌شبکه از ساعت ۱۶:۳۰ شروع و تا ساعت ۲۲ در باغ ورسای ادامه داشت و میهمان‌ها در فضایی کاملا سرگرم‌کننده و مفرح‌بخش در کنار خانواده، موفق شدند با همکاران تیام‌شبکه دیدار تازه کنند. این مراسم با قرعه‌کشی و اهدای سکه طلا، مدالیون طلای تیام‌شبکه و مچ بند هوشمند، صرف شام و اهدای هدایای شرکت‌کنندگان پایان یافت.