نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۳ با شعار همه با هم برای اقتصاد دیجیتال، هشتم تا یازدهم تیرماه برگزار می‌شود و الکامپ و الکام استارز در کنار یکدیگر می‌خواهند ویترینی از جوشش صنفی بین کسب و کارهای تثبیت شده و کسب و کارهای جدید ارائه دهند. حضور پررنگ‌تر زنان در نمایشگاه و حضور کسب و کارهای بزرگ اقتصاد سنتی یا متداوم (Legacy industries) مانند گلرنگ، زرماکارون، صنایع ماموت در بخش سرمایه‌گذاری روی استارت‌آپ‌ها، از مهم‌ترین رویکردهای الکامپ ۱۴۰۳ است.

علی حکیم جوادی رئیس هیات مدیره دوره هفتم نصر تهران گفت: الکامپ امسال در تاریخ هشتم تا یازدهم تیرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و در تلاشیم مشکلاتی که در نمایشگاه‌های گذشته رخ داده است، در دوره بیست و هفتم تکرار نشود.

او ادامه داد: بیست و هفتمین نمایشگاه الکامپ، قدمتی ۳۰ ساله دارد و امیدواریم بتوانیم از تجربه‌های سال‌های گذشته استفاده کنیم تا مشکلاتی که شرکت‌کنندگان و مخاطبان نمایشگاه داشته‌اند، تکرار نشود. امسال بخش عمده تمرکز الکامپ در توسعه حوزه استارت آپی است، چون معتقدیم اغلب تغییرات بزرگ اقتصادی در بخش استارتاپ‌ها اتفاق میفتد و ما باید به آن توجه ویژه کنیم.


او افزود: شعار امسال نمایشگاه همه با هم برای اقتصاد دیجیتال است و امسال با نگاهی نوآورانه و خلاقانه می‌خواهیم توجهی ویژه به حوزه استارت آپی و پلتفرمی داشته باشیم.همچنین پنل هایی برای پرسش و پاسخ در خصوص مشکلات استارت آپی داریم و از طرفی می‌خواهیم بخش‌های ذیربط دولتی نیز در آن حضور داشته باشند تا تعامل بهتری برای رفع مشکلات صورت بگیرد.