این هدست از فناوری‌های پیشرفته‌ای به همراه سیستم‌های ویدئویی AR HoloSite سود می‌برد تا یک ساختمان مجازی را پیش‌روی مهندسان عمران، معماران، مهندسان مکانیک و غیره قرار دهد و آن‌ها بتوانند بهتر روی جزئیات ساختمان مانند کابل‌کشی برق، لوله‌کشی‌ها، ساختار فیزیکی و مسایل دیگر کنترل و نظارت داشته باشند. این هدست شامل فناوری AR مبتنی بر لیزر با دقت ۵ میلی‌متری است و می‌تواند شماتیک هر جنبه‌ای از یک سازه را بارگذاری و سه بعدی نمایش دهد. 

شرکت XYZ Reality می‌گوید یکی از کاربردهای این هدست واقعیت افزوده برای ساخت و سازهای دیتاسنترها است. ساختمان‌های مراکزداده پیچیده و چندوجهی هستند و نیاز به استفاده از فناوری‌هایی مانند واقعیت افزوده برای پیاده‌سازی بهتر و کارآمدتر دارند. این هدست می‌تواند از خطاهای حین ساخت دیتاسنترها، افت‌های ساختمانی، هزینه‌های بیشتر عملیاتی و نگهداری جلوگیری کند و منجر به بازگشت سرمایه زودتر شود. 

شرکت سازنده این هدست درباره هزینه‌های آن صحبت نکرده است و می‌گوید کاملا براساس نیاز و تقاضای مشتری و نوع سرویس و مدت زمان استفاده آن‌ها است. هزینه استفاده از این هدست AR به مدت زمان پروژه، تعداد کاربران یا مهندسانی که می‌خواهند به این هدست مجهز شوند و اشتراک ماهیانه و سرویس‌هایی که فعال شدند؛ متغیر خواهد بود اما به هر صورت می‌تواند ۷ تا ۱۱ درصد در کل هزینه‌های ساختمانی صرفه‌جویی کند.